Worklight Recharge Tech
522-00.001
Description
The perfect worklight – environmentally friendly rechargeable (top capacity 600 mAh , ultra-compact, foldable, magnetic and clipablewith combined LED high beam and COB work light illumination. (incl. red warning light for loading and unloading/repairs on the road), easy-to-grip plastic with aluminum advertising medium. 120 lumens and including charging cable.
| Order from: | 50 pcs |
| Tariff/stat no: | 85131000000 |
| Color: | Black |
| Print Surface: | 10x50mm, 7x40mm |
| Logo: | Laser engraving |
| Material: | Metal/plastic |
| Capacity: | 600mAh |
| Weight: | 60g |
| Dimensions: | 45x110x25mm |
| Certificate: | Rohs, EMC |














