BBQ Future Tech Fire
775-00.001
Description
BBQ arc lighter in an elegant metal housing. Rechargeable via USB. Up to 80 ignitions. Delivered in a nice gift box.
| Order from: | 50 pcs |
| Tariff/stat no: | 96138000 000 |
| Color: | Black/silver |
| Print Surface: | 12x25mm |
| Logo: | Laser engraving |
| Material: | Metal/plastic |
| Capacity: | up to 80 ignitions |
| Weight: | 80g |
| Dimensions: | 26 x 230 x 18mm |
| Certificate: | Rohs, EMC |










