Popular
Webcam Cover Ideal Mobile and Tablet (18mm)
13601
Description
Protect yourself from the camera hole on your phone or tablet. It also fit MacBook. A supertight cover that attaches with self adhesive tape on top of the lens. Opens and closes smoothly and can be permanently left without being removed. A universal product that fits most of the market phones and tablets. The cover is delivered mounted on standard cards. Custom design on card possible for additions. There is also a model for laptops available.
| Order from: | 250 pcs |
| Tariff/stat no: | 3926909790 |
| Color: | White, black |
| Print Surface: | 18x9mm |
| Logo: | Screen, fullcolor print |
| Material: | ABS |
| Weight: | 3g |
| Dimensions: | 18x9x1mm |
| Certificate | Reach |











