Popular
LED Qi 15W Pro charger
13654-LED
Description
A fast and powerful 15W wireless charger of high quality. We engrave your logo through the case and your logo will be illuminated with LED light.
| Order from: | 100pcs |
| Tariff/stat no: | 8504409590 |
| Color: | Black/Silver, Black/Black |
| Print Surface: | 46x46mm |
| Logo: | Engraved |
| Material: | ABS, Aluminium |
| Capacity: | Qi 15W |
| Weight: | 180g |
| Dimensions: | 100x7mm |
| Input: | 5V/2A – 9V/1.7A |
| Output: | 5V/1A – 9V/1.1A |
| Certificate: | CE, Rohs, EMC |










