Qi Super Slim PD Powerbank 5000mAh
The market’s thinnest, ultra-slim, and compact powerbank with built-in Qi (wireless charging). Additionally, it features a Type-C port for charging two devices simultaneously. Its very thin and slim design makes it perfect to carry with you. The powerbank has a battery capacity of 5000mAh, allowing you to charge your phone more than once on a single charge. The powerbank automatically shuts off if not used within thirty seconds, preventing unnecessary battery drain. Compatible with iPhone 12 and newer models. PD20W / Wireless 15W.
| Order from: | 50pcs |
| Tariff/stat no: | 8507600090 |
| Color: | Black, Dark Grey |
| Print Surface: | 55x75mm |
| Logo: | Engraved |
| Material: | Aluminium, ABS |
| Capacity: | 5000mAh, 15W |
| Weight: | 106g |
| Dimensions: | 102,5x66x8,3mm |
| Certificate: | CE, Rohs, Emc |
16103_Qi Super Slim Powerbank 5000mAh_Pictures
16103_Qi Super Slim Powerbank 5000mAh_ARTW
16103_Qi Super Slim Powerbank_English_Manual
16103_Qi Super Slim Powerbank_Svenska_Manual
16103_Qi Super Slim Powerbank_Dansk_Manual
16103_Qi Super Slim Powerbank_Norsk_Manual














