Qi 5W Solar Foldable built in cables Powerbank 20.000mAh
17286
Description
A powerbank with three solar panels and built in cables that you charge using solar power or with a cable. With a battery capacity of 20,000 mAh, it can charge most phones multiple times. Its efficient solar cells allow you to harness the power of the sun to keep the powerbank charged and ready when you are outdoors or on the go. You can charge your phone wirelessly using Qi charging or via the built-in cables. The powerbank also features a built-in flashlight that you can easily activate with a single button press.
| Order from: | 50pcs |
| Tariff/stat no: | 8507600090 |
| Color: | Black/Black |
| Print Surface: | 53x17mm |
| Logo: | Screen |
| Material: | ABS |
| Capacity: | 20.000mAh |
| Weight: | 680g |
| Dimensions: | 173x89x29mm |
| Certificate: | CE, Rohs, EMC |









