Qi 5W Solar Foldable Powerbank 10.000mAh
17284
Description
The powerbank with three solar panels is a convenient and environmentally friendly solution for keeping your devices charged. By harnessing the power of the sun, you can easily keep the powerbank charged using its solar cells. With a battery capacity of 10,000 mAh, it can charge most phones multiple times. You can charge your phone wirelessly using the built-in Qi charging or through a cable. Additionally, the powerbank can be detached from the casing, allowing for separate usage when needed.
| Order from: | 50pcs |
| Tariff/stat no: | 8507600090 |
| Color: | Black/Black |
| Print Surface: | 45x35mm |
| Logo: | Screen |
| Material: | ABS |
| Capacity: | 10.000mAh |
| Weight: | 480g |
| Dimensions: | 154×75,5x16mm |
| Certificate: | CE, Rohs, EMC |









