Popular
Webcam cover Laptop Pro (30mm)
13597
Description
Protect yourself from the camera on your laptop. Webcam Cover Pro is a supertight (1mm thick) cover that attaches to double-sided tape on top of the lens. Opens and closes smoothly and can be permanent on the computer without being removed. A universal product that fits most of the market laptops. The cover is delivered mounted on standard card. Custom card design is additional.
| Order from: | 250pcs |
| Tariff/stat no: | 3926909790 |
| Color: | Black or White |
| Print Surface: | 18x9mm / 30×13,5mm |
| Logo: | Screen |
| Material: | ABS |
| Weight: | 3g |
| Dimensions: | Cover: 30×13,5x1mm, Card: 55x85mm |
| Certificate: | Reach |












