Square Speaker
13800
Description
Combining both powerful sound and modern design, this stylish square speaker will quickly become a favorite both at home and on the go. The speaker’s size is perfect for taking with you on your adventures and travels. Despite its small size, this speaker offers a powerful and good sound. With the logo printed in full color over the entire grille on the front, the speaker becomes an exceptional promotional product. The speaker has a built-in battery of 500mAh which gives you several hours of wonderful music. The speaker is available in either White or Black, and full color printing is included in the price.
| Order from: | 100pcs |
| Tariff/stat no: | 8518210090 |
| Color: | Black, White |
| Print Surface: | 64x64mm |
| Logo: | Fullcolor imprint |
| Material: | PC, ABS |
| Capacity: | Speaker: 5W Battery 500mAh |
| Weight: | 225g |
| Dimensions: | 81x81x36mm |
| Certificate: | CE, Rohs, EMC |









