Qi 15W Fast 3in1 Foldable Charger
16580
Description
This intelligent 15W charging pad offers the perfect solution for simultaneously keeping your mobile, Apple Watch, and headphones fully charged. By effortlessly connecting it to a wall outlet using an adapter, the charging process becomes incredibly seamless. Now you can ensure that all your devices are fully charged and ready to use whenever you need them. Experience the convenience and reliability of this cutting-edge charging solution. The charger to the watch is compatible with AppleWatch. The charger for mobile and headphones are compatible with all models that have wireless charging (Qi).
| Order from: | 100pcs |
| Tariff/stat no: | 8504409590 |
| Color: | Black, White |
| Print Surface: | 136x145mm |
| Logo: | Screen |
| Material: | ABS |
| Capacity: | 15W |
| Weight: | 174g |
| Dimensions: | 136x145x12mm |
| Certificate: | CE, Rohs, EMC |


















