Qi 18W PD Solar Powerbank 20.000mAh
14610
Description
A powerful PD fast charging and durable powerbank you can trust on all occasions with solarpanel and wireless QI charging. The products water- dust- and shockproof shell, and the built-in flashlight makes it perfect for the outdoors and physical labour. The 20.000mAh battery lasts multiple charges and the solar panel furthers the period before the powerbank needs to be recharged.
| Order from: | 50pcs |
| Tariff/stat no: | 8507600065 |
| Color: | Black/Orange, Black/Blue, Black/Red |
| Print Surface: | 28x20mm |
| Logo: | Screen |
| Material: | ABS, Silicone |
| Capacity: | 20.000mAh |
| Weight: | 433g |
| Dimensions: | 176x90x30mm |
| Certificate: | CE, Rohs, EMC |
QI Solar Powerbank_20000mAh_14610_Pic
14610_QI Solar Powerbank 20000mAh_SIM










