Qi 15W Travel Charger
17291
Description
This 3-in-1 charging pad with an output of 15W is a good solution to hold your mobile, AppleWatch and headphones charged at the same time. By simply connect it to the wall outlet with a charging cable and adapter makes the charging process incredibly smooth. Now you can be sure that all your devices are fully charged and ready to use when you need them. The watch charger is compatible with AppleWatch. The charger for mobile and headphones are compatible with all models that have wireless charging (Qi).
| Order from: | 100pcs |
| Tariff/stat no: | 8504409590 |
| Color: | Black, White |
| Print Surface: | 40mm |
| Logo: | Engraved (screen print from 500pcs) |
| Material: | ABS |
| Capacity: | 15W |
| Weight: | 115g |
| Dimensions: | 229x76x13mm, folded: 83x76x24mm |
| Certificate: | CE, Rohs, EMC |














