Qi 10W “DrChargeMag&AllPro+ Powerbank 10.000mAh
817-EV.001
Description
This powerbank offers both Qi (wireless charging) and charging via built-in cables. With a battery capacity of 10,000mAh, it allows you to charge your phone multiple times on a single charge. The built-in cables support both Type-C and Lightning charging. You can also easily charge the power bank using the built-in Type-C and USB-A connectors. This powerbank is compatible with Qi charging for iPhone 11 and newer models.
| Order from: | 50pcs |
| Tariff/stat no: | 85076000 900 |
| Color: | Black |
| Print Surface: | 45x7mm / 45x25mm |
| Logo: | Screen |
| Material: | ABS |
| Capacity: | 10.000mAh |
| Weight: | 254g |
| Dimensions: | 69x149x22mm |
| Certificate: | CE, Rohs, EMC |









