Qi 15W FutureMultiCharger
5316-00.002
Description
Foldable charging pad with two charging plates for your iPhone and Apple Watch. It provides a 15W charging speed for iPhone and 2.5W for your Apple Watch. The built-in cable and included adapters for Lightning, Type-C, and micro USB are found in one of the three plates. The charging pad is partially made from 20% recycled ABS, making it more environmentally friendly. Considering that the charging plates can be easily folded into one, the product is perfectly sized to fit in your pocket.
| Order from: | 50pcs |
| Tariff/stat no: | 85044095 900 |
| Color: | White |
| Print Surface: | 50x50mm |
| Logo: | Screen |
| Material: | ABS |
| Capacity: | 15W |
| Weight: | 101g |
| Dimensions: | 65x84x25mm |
| Certificate: | CE, Rohs, EMC |










