Popular
PU Card holder stand
14750
Description
Smart card holder for your mobile with a clever tripod function also equipped with a built in hidden pocket for your credit card.
Super easy to fold up to a vertical position of 60° which is designed to fit 90% of the mobile phone’s use, if you rather have it in landscape mode, just turn the phone around.
The thin design, only 5 mm thick, allows you to easily leave on the phone without being in the way. Glue on to your phone or mobile cover.
| Order from: | 100pcs |
| Tariff/stat no: | 3926909790 |
| Color: | Black |
| Print Surface: | 40x12mm |
| Logo: | Debossed |
| Material: | PU leather |
| Weight: | 29g |
| Dimensions: | 100x65mm |
| Certificate: | Reach |













