Seoul USB 3.0
14501
Description
Compact and smart USB 3,0 memory with both USB-A and Type-C. Integrated carabiner, easy to hang in the keychain or your bag.
Made of metal for long service life.
| Order from: | 50 pcs |
| Tariff/stat no: | 8523511000 |
| Color: | Metal |
| Print Surface: | 21x7mm |
| Logo: | Engraving |
| Material: | Metal |
| Capacity | 1GB – 64GB |
| Weight: | 11g |
| Dimensions: | 50x14x7mm |
| Version: | USB 3.0 |
| Certificate | CE, Rohs, EMC |















