Popular
Slim card USB
10198
Description
USB memory with the shape of a credit card. Has a very large print area and fits perfectly into your wallet or in a breast pocket. With a simple click the USB plug pops out. Delivered in nice leatherpouch.
| Tarric | 8523511000 |
| Dimensioner | 84×52,5×1,5mm |
| Colors | White or Black |
| Material | Polykarbonat |
| Weight | 19 g |
| Print surface | 84x52mm |
| Logo | Fullcolour print, tampo |
| Version | USB 2.0 |
| Certificates | CE, Rohs, EMC |













