Table Light Ambient Compact
6329-00.002
Description
Practical and sleek table lamp, adjustable in height from 115mm up to 295mm. Perfect for the desk, bedside table, or even as additional lighting on the dining table. The lamp’s battery is 800mAh and rechargeable. A full charge takes approximately 2.5 hours, providing approximately 3.5 hours of illumination.
The light emitted by the lamp is warm white, and it is also possible to dim the light by holding down the button on the lamp’s base.
| Order from: | 50pcs |
| Tariff/stat no: | 94054099 900 |
| Color: | Black/White |
| Print Surface: | 50Ø |
| Logo: | Screen |
| Material: | Metal, ABS |
| Capacity: | 800mAh |
| Weight: | 163g |
| Dimensions: | 105x105x115-295mm |
| Certificate: | Rohs,Emc |









