My Guard
624-00.001
Description
The safety alarm, equipped with a powerful 95 dB loud siren, offers rapid activation by pulling the safety pin. It provides immediate security and attention when needed, serving as a reliable companion that ensures high-volume sound in emergency situations.
| Order from: | 50pcs |
| Tariff/stat no: | 85318070 000 |
| Color: | Black |
| Print Surface: | 30x12mm |
| Logo: | Screen |
| Material: | ABS |
| Weight: | 25g |
| Dimensions: | 65x38x21mm |
| Certificate: | Rohs,EMC |










