Popular
R-ABS LED Built-in cables PD Powerbank 10.000mAh
16065
Description
A powerbank that ensures you always have your charging cable with you on even on the go. The built-in cables in the powerbank guarantee that you can charge your mobile phone at any time. Equipped with a Lightning cable, a Type C cable, and a USB cable, you always have the means to charge the device that needs it. With a built-in 10,000mAh battery, you can go without a wall outlet during your travels. The LED-lit logo effortlessly promotes your company or brand.
The R-ABS material used in the powerbank is also GRS certified, providing complete traceability back to the manufacturer.
| Order from: | 100pcs |
| Tariff/stat no: | 8507600090 |
| Color: | Black |
| Print Surface: | 50x50mm |
| Logo: | Engraved with LED light |
| Material: | ABS |
| Capacity: | 10.000mAh |
| Weight: | 188g |
| Dimensions: | 107x68x25mm |
| Certificate: | CE, Rohs, EMC |
16065_R-ABS LED Built-in cables Powerbank_PIC
















