Nyhet
”CremaExtensaMaxima”
3386-00.023
Beskrivning
Dricksflaska tillverkad av återvunnet rostfritt stål, dubbelvägg för att hålla drickan kyld i rätt temperatur. Locket är läckagesäkert och du skruvar enkelt av och på locket. Dricksflaskan rymmer 1100ml och håller din dryck kall upp till 8 timmar. Dricksflaskan är tillverkad utav 20% återvunnet material.
| Köp från: | 50st |
| Tariff/stat nr: | 96170000 000 |
| Standardfärg: | Creme Vit |
| Tryckyta: | 62x40mm |
| Logo: | Gravyr |
| Material: | 20% återvunnet rostfritt stål, ABS |
| Vikt: | 592g |
| Dimensioner: | 310x146x146mm |
| Certifikat: | Rohs, Emc |









