Mobile Silicone Pocket
10002
Description
Clever pocket you easily attach to the back of your phone! Space for credit cards, money etc. Stylish, simple and with good printing surface and of course with 3M glue. From 500pcs you can get this in your own Pantone colour.
| Order from: | 100 pcs |
| Tariff/stat no: | 3910000000 |
| Color: | Black, white. Other colors from 500pcs: pink, orange, yellow, green, red, gray, blue, dark blue, turcose, purple |
| Print Surface: | 45x40mm |
| Logo: | Screen imprint / full colour imprint |
| Material: | Silicone |
| Weight: | 15g |
| Dimensions: | 57x87x4mm |
| Certificate | RohS |
![]()











