Earpod clean pen
16640
Description
Clever little gadget that makes your AirPods feel like new again. In addition, the cleaning tool can also work well for a camera, mobile phone, keyboard or computer.
| Order from: | 100 pcs |
| Tariff/stat no: | 3926909790 |
| Color: | White pens/grey/black/white cap |
| Print Surface: | 40x10mm |
| Logo: | Screen |
| Material: | Plastic |
| Weight: | 19g |
| Dimensions: | 112x21x11mm |
| Certificate: | Reach |













