Popular
Twist Type C
13703
Description
Modern Twist USB with the latest connector for USB Type C computers.
| Order from: | 100 pcs |
| Tariff/stat no: | 8523511000 |
| Color: | Black. From 1000pcs silver, red, blue, white, green |
| Print Surface: | 25x14mm |
| Logo: | Screen, Fullcolour imprint, Laser engraving |
| Material: | PC and Aluminium |
| Capacity: | 8GB-128GB |
| Weight: | 15g |
| Dimensions: | 57x19x10mm |
| Certificate: | CE, Rohs, EMC |










