LifeTag Dual 2 pack
Finally, a tag that works with both Apple Find My & Google Find Hub and now in a 2-pack!
Easily pair your Lifetag Dual with your Apple/Google Find Hub to find items like keys, wallets, backpacks and more with pinpoint accuracy.
Reliable Real-Time Tracking
Stay connected to your most important things with real-time location updates. Whether across the room or across town, Lifetag Dual ensures you never lose track.
Compact and Durable DesignThin, lightweight and built to withstand daily use, Lifetag Dual is the perfect travel companion for your most valuable items. Lifetag is also IP65 waterproof
Get instant notifications when your tagged item is left behind or found nearby.
Lifetag Dual is the first ever Apple & Google Find Hub licensed tracker and works seamlessly with both iOS and Android for a truly universal tracking experience and now you get 2pcs in one and same package.
| Order from: | 50pcs |
| Tariff/stat no: | 8531807000 |
| Color: | Black or White |
| Print Surface: | 18mm |
| Logo: | Screen |
| Material: | PC, ABS |
| Capacity: | Battery: 210mAh |
| Weight: | 30gx2 |
| Dimensions: | 38,5x9mm Box: 70x70x16mm |
| Certificate: | Rohs,EMC, CE |
















