3in1 Magnetic Cable
13540
Description
Always stay charged with our convenient 3in1 charging cable featuring a magnetic closure and keyring! The perfect size allows you to easily attach it to your keychain, ensuring it’s always within reach.
The cable has a Type-C connector on one end and both Type-C and Lightning connectors on the other, making it ideal for all your devices. It is made from durable fabric and nylon, with connectors crafted from sturdy ABS plastic.
With this cable, you can say goodbye to searching for chargers and enjoy the freedom of always being ready. Get your 3in1 charging cable today—perfect for an active lifestyle! This cable can transfer data.
| Order from: | 100pcs |
| Tariff/stat no: | 8544421100 |
| Color: | White or Black contacts. Cable in Black, White, Blue, Red or Gray |
| Print Surface: | 30x8mm, 26x11mm |
| Logo: | Silk |
| Material: | ABS, Nylon, Textile |
| Capacity: | 20V/3A/60W |
| Weight: | 18g |
| Dimensions: | 160mm |
| Certificate: | CE, Rohs |
























