Popular
2in1 Phone Fan Lightning and Type C
16085
Description
Fun and cooling fan to connect via the charging port on your phone. Perfect giveaway for the hot days of summer. Now in updated version with built-in Apple Lightning, and Type C connector. The fan starts immediately when it is connected and uses very little power. Fits all mobile phones.
| Order from: | 100 pcs |
| Tariff/stat no: | 8414593520 |
| Color: | Black,White, Red, Blue, Green |
| Print Surface: | 25×8 mm |
| Logo: | Screen |
| Material: | TPE |
| Weight: | 17g |
| Dimensions: | 87x42x47mm |
| Certificate: | Reach |


















