“CremaExtensaMaxima”
3386-00.023
Description
Drinking bottle made from recycled stainless steel, featuring a double-wall design to keep your beverage chilled at the optimal temperature. The leak-proof lid can be easily screwed on and off. The bottle has a capacity of 1100 ml and keeps your drink cold for up to 8 hours. The drinking bottle is made from 20% recycled materials.
| Order from: | 50pcs |
| Tariff/stat no: | 96170000000 |
| Color: | Creme White |
| Print Surface: | 62x40mm |
| Logo: | Engraved |
| Material: | 20% recycled stainless steel |
| Weight: | 592g |
| Dimensions: | 310x146x146mm |
| Certificate: | Rohs, EMC |









