Thermos bottle Click´n Go
3391-00.028
Description
Discover our new “Click’n Go” thermos bottle. With a capacity of 600ml, you can easily take your favorite beverages with you. This stainless steel thermos is crafted with a double wall to maintain your drinks at the right temperature. It keeps hot beverages warm for up to 5 hours and cold beverages impressively cold for 15 hours.
The thermos bottle is easy to open and close as it does not require an additional cap. Simply click with one hand to open and close the thermos. Give your favorite drink a chance in this stylish and durable thermos bottle.
| Order from: | 50pcs |
| Tariff/stat no: | 96170000 000 |
| Color: | Black/Black, Grey/Black |
| Print Surface: | 30×40 |
| Logo: | Screen |
| Material: | Stainless steel |
| Capacity: | 600ml |
| Weight: | 365,4g |
| Dimensions: | 71x71x245mm |
| Certificate: | Rohs, EMC |













