Qi 15W Dr.ChargeUltraCompact PD Powerbank
5313-00.002
Description
MagSafe powerbank with a battery capacity of 5000mAh, equipped with 20W PD (fast charging). The powerbank has both Type-C and Lightning cables built-in, making it convenient to charge your phone. In addition to the built-in cables, this powerbank also offers wireless charging (Qi).
| Order from: | 50pcs |
| Tariff/stat no: | 85076000 900 |
| Color: | White |
| Print Surface: | 35 |
| Logo: | 1 color print |
| Material: | ABS |
| Capacity: | 5000mAh |
| Weight: | 128g |
| Dimensions: | 62x95x20m |
| Certificate: | CE, Rohs, Emc |











