Worklight ReCharge Multicompact
614-00.001
Description
Rechargeable (1200 mAh) compact dual-use professional worklight in a splash-proof aluminum housing with LED high beam and powerful COB work floodlight – magnet attachment & headlamp strap to click in for comfortable working, jogging and travelling. LED 60 lumen, COB 110 lumen.
| Order from: | 50pcs |
| Tariff/stat no: | 85131000000 |
| Color: | Black/grey/silver |
| Print Surface: | 60x10mm |
| Logo: | Screen |
| Material: | Aluminium, plastic |
| Capacity: | 1200mAh |
| Weight: | 88g |
| Dimensions: | 82x45x30mm |
| Certificate: | Rohs, EMC |










