LED MegaBeam WorkLight Maxi COB
605-00.012
Description
Large aluminum work light with Eco-Watt LED headlight and COB work light. COB technology, protected against splashing water and over voltage protected.
| Order from: | 50pcs |
| Tariff/stat no: | 85131000000 |
| Color: | Titan |
| Print Surface: | 60x10mm |
| Logo: | Engraved |
| Material: | Aluminium |
| Capacity: | 3 AAA battery |
| Weight: | 83g |
| Dimensions: | 172x20x20mm |
| Certificate: | CE, Rohs, EMC |






