Worklight Pro Recharge
504-00.001
Description
XXL PRO WORKLIGHT – Sustainable built in rechargeable battery. Light of 800 lumens – Focusable and practical incl. COB floodlight with strong magnets for all work situations. Battery of 3.000 mAh.
| Order from: | 50pcs |
| Tariff/stat no: | 8513100000 |
| Color: | Black |
| Print Surface: | 60x20mm |
| Logo: | Engraved |
| Material: | Aluminium |
| Capacity: | 3000mAh |
| Weight: | 362g |
| Dimensions: | 202x44x44mm |
| Certificate: | Rohs LVD |









