Popular
Twist 3.0 USB
13519
Description
The very popular Twist – now with USB 3.0 with up to 10 times faster read and write speeds. With a simple twist, the USB memory is ready to put into the USB port.
| Order from: | 100 pcs |
| Tariff/stat no: | 8523511000 |
| Color: | Silver,red, blue,white, black, green |
| Print Surface: | 25x14mm |
| Logo: | Screen, Fullcolour imprint, Laserengraving |
| Material: | Polycarbonate, Aluminium |
| Capacity | 1GB – 64GB |
| Weight: | 15g |
| Dimensions: | 57x19x10mm |
| Version: | USB 3.0 |
| Certificate | CE, Rohs, EMC |











