R-PET 4in1 PD Cable 100W
15015
Description
Discover the ultimate 5A and 100W fast charging cable that provides fast and efficient charging. Made from aluminum and eco-friendly R-PET material, this cable combines durability with a modern design. With both Type-C and Lightning connectors, you can charge two devices simultaneously. The cable can also transfer data via both connectors. All our cables are built with reinforced strain relief to extend the cable’s lifespan.
| Order from: | 100pcs |
| Tariff/stat no: | 8544421900 |
| Color: | Black |
| Print Surface: | 10x26mm, 16x22mm |
| Logo: | Engraving |
| Material: | R-PET, Aluminium |
| Capacity: | 3A/100W PD |
| Weight: | 54g |
| Dimensions: | 2000mm |
| Certificate: | CE, Rohs, EMC |











