Popular
LED 5in1 cable
13955
Description
Clever charging cable, which in a brand new way shows your logo in the form of LED light. With the new 5in 1 connector it is now possible to charge from Type C to Type C. Connectors included in the cable are suitable for iPhone, Samsung and Type C. Cable is made of R PET and R ABS material.
| Order from: | 50pcs |
| Tariff/stat no: | 8544429090 |
| Color: | Black/Silver |
| Print Surface: | 20x10mm |
| Logo: | Engraved |
| Material: | TPE-Nylon |
| Capacity: | 5V max 2A |
| Weight: | 40g |
| Dimensions: | 35x160mm |
| Certificate: | CE, Rohs, EMC |
| Other: | LED light in White from 100pcs, Red, Blue, Green from 500pcs |










