4in1 Textile Alu cable 1m
14860
Description
Exclusive and stylish cable that gives an exclusive feel through the strong fabric and the robust connectors. Available in lots of colors and comes in two different lengths 1 meter or 2 meters.
This cable can transfer data.
| Order from: | 100pcs |
| Tariff/stat no: | 8544429090 |
| Color: | Dark Grey, Silver, Blue, Green, Orange, Purple, Red |
| Print Surface: | 24x10mm/32x7mm |
| Logo: | Engraved |
| Material: | Textile/Aluminium |
| Capacity: | 20V/3A/60W |
| Weight: | 50g |
| Dimensions: | 1000mm |
| Certificate: | CE, Rohs, EMC |

























