Car holder Elegant Magnetic
13675
Description
A magnetic mobile holder for the car with stylish design & finish. Brushed metal surface & equipped with a strong magnet that keeps the phone secure. Easily attached to the car’s air outlet.
With its elegant design, it blends in tastefully with the interior of most cars.
| Order from: | 100 pcs |
| Tariff/stat no: | 3926909790 |
| Color: | Metal |
| Print Surface: | 25x12mm aprox |
| Logo: | Engraving |
| Material: | ABS, Aluminium |
| Weight: | 29g |
| Dimensions: | 38x57x37mm |
| Certificate | CE |












