Popular
5in1 Retractable Spin cable
13658
Description
A neat cable that fits into its cable reel when not in use. The cable extends to a maximum length of 100 cm. Connects to Lightning, Micro-USB and Type C. Contact with both USB-A and Type C
| Order from: | 100pcs |
| Tariff/stat no: | 8544429090 |
| Color: | Black, Blue, Green, Red, Silver, Gold, White/Silver |
| Print Surface: | 24x24mm |
| Logo: | Doming |
| Material: | ABS, TPE, Aluminium |
| Capacity: | 5V/2A |
| Weight: | 37g |
| Dimensions: | Max 1000mm |
| Certificate: | CE, Rohs, EMC |




















