Travel Phone Holder
17299
Description
Mobile holder for foldable tables, perfect for use on airplanes, trains, or buses. Fits all phones with a width between 56-96 millimeters. Its compact size makes it great for travel and easy to mount with each use. You can easily adjust the screen angle to achieve the optimal viewing position. A smart and appreciated travel accessory.
For example: iPhone 14 is 72mm wide.
| Order from: | 50pcs |
| Tariff/stat no: | 3926909090 |
| Color: | Black |
| Print Surface: | 38x25mm |
| Logo: | Screen |
| Material: | ABS |
| Weight: | 95,4g |
| Dimensions: | 91x35x37mm |
| Certificate: | Reach |












