Car phone Holder Taxi
17293
Description
This phone holder is an excellent choice for all car journeys. With a sturdy clip, you can mount it either in front of the steering wheel or on the sun visor. It provides a strong and reliable grip to keep your phone in place during the trip. The holder can rotate 360°, allowing you to have your phone in either portrait or landscape orientation.
| Order from: | 50pcs |
| Tariff/stat no: | 3926909090 |
| Color: | Black |
| Print Surface: | Doming: 29x22mm Tampo: 40x15mm |
| Logo: | Doming or tampo |
| Material: | ABS |
| Weight: | 110g |
| Dimensions: | 90x90x80mm |
| Certificate: | Reach |









