LED Megabeam Light Tech Pen
883-00.012
Description
Lightweight flashlight with a white bright, focused LED and wide clip for easy carriage on your jacket or shirt. Protected against splash water and built in over-voltage protection.
| Order from: | 50pcs |
| Tariff/stat no: | 85131000000 |
| Color: | Titan |
| Print Surface: | 30x6mm |
| Logo: | Engraved |
| Material: | Metal |
| Capacity: | 1 AAA Battery |
| Weight: | 38g |
| Dimensions: | 111x14x14mm |
| Certificate: | Rohs, EMC |






