LED MegaBeam WorkLigtht ReCharge Maxi Slim
523-00.001
Description
Noble rechargeable work light with LED high beam and COB work light – built in magnetic to make it Handfree. Powerful 500mah battery (150lumen), large advertising space and simple USB port charging.
| Order from: | 50 pcs |
| Tariff/stat no: | 85131000000 |
| Color: | Black |
| Print Surface: | 50x10mm |
| Logo: | Laser engraveing |
| Material: | Metal |
| Weight: | 63g |
| Dimensions: | 194x25x10mm |
| Certificate: | Rohs,EMC |






