PD Smart Powerbank 10.000mAh
16070
Description
Super smart and powerful powerbank with fast charging PD 22.5W that acts as an extra battery for all your portable devices. With a high capacity of 10.000mAh (enough for many charges) and smartly desined with built-in cables to fit everything!
All our chargers have protection against overcharging, discharging, short-circuiting and overvoltage, which protects both the charger and the device being charged
| Order from: | 50pcs |
| Tariff/stat no: | 8507600090 |
| Color: | Black |
| Print Surface: | NOLOGO |
| Logo: | NOLOGO |
| Material: | ABS |
| Capacity: | 10.000mAh |
| Weight: | 190g |
| Dimensions: | 83x61x25mm |
| Certificate: | Rohs, EMC |











