Thermos mug OfficeCupAromaEVO
3354-00.001
Description
The thermos mug, perfect for office use, features a steel exterior and a plastic interior. With a double-wall construction, the thermos mug effectively retains heat within. The mug’s lid is made of plastic and designed intelligently to prevent spills. The thermos mug has a capacity of 400ml.
| Order from: | 50pcs |
| Tariff/stat no: | 39241000900 |
| Color: | Black |
| Print Surface: | 30x40mm |
| Logo: | Screen |
| Material: | Metal, ABS |
| Weight: | 161g |
| Dimensions: | 88x88x145mm |
| Certificate: | Rohs, EMC |








