Multi activity LED
700-00.002
Description
The clip lamp is the perfect companion during your walk or jogging session. With three practical features, it offers everything you need to stay safe and visible. The small yet powerful 55mAh battery provides enough power to keep the lamp shining throughout your entire workout. Its clip design makes it easy to attach to your mobile device or clothing. So whether it’s dusk or dawn, the clip lamp will provide you with safety, visibility, and convenience as you explore the world.
| Order from: | 50pcs |
| Tariff/stat no: | 85131000000 |
| Color: | White |
| Print Surface: | 22x12mm |
| Logo: | Screen |
| Material: | ABS |
| Weight: | 12g |
| Dimensions: | 42x60x30mm |
| Certificate: | CE, Rohs, EMC |










