LED MegaBeam Flashlight 3W
693-00.003
Description
High-performance LED flashlight in an aluminum body, extremely economical and bright light. The 3W LED light is protected against water splash and over voltage protection circut.
| Order from: | 50pcs |
| Tariff/stat no: | 85131000000 |
| Color: | Blue, Red |
| Print Surface: | 25x8mm |
| Logo: | Engraved |
| Material: | Metal |
| Capacity: | 3W |
| Weight: | 88g |
| Dimensions: | 27x27x100mm |
| Certificate: | Rohs, EMC |














