4in1 Phone Stand cable
14710
Description
Robust quality cable in textile and Aluminum. The cable also works as a mobile stand thanks to the smart design of the charging connectors.
Full 20W charge, which means with the right connector you can charge an iPhone to 50% in less than 30 minutes.
The connectors are for Lightning and Type C products.
The cable has break protection to avoid damage to the cord.
The logo is manufactured as a Doming for a nice and stylish result.
This cable can transfer data
| Order from: | 100pcs |
| Tariff/stat no: | 8544429090 |
| Color: | Black/Silver |
| Print Surface: | 10,5×10,5mm |
| Logo: | Doming |
| Material: | Textile/Aluminium |
| Capacity: | 3A/60W |
| Weight: | 28g |
| Dimensions: | 1200mm |
| Certificate: | CE, Rohs, EMC |











