Popular
3in1 Lanyard cable Round
13629
Description
Stylish & functional 3in1 charging cable. Works for iPhone, devices with Micro USB and now also Type C. Everything very clever and nicely built-in! A perfect and affordable product for the fair or as a giveaway. With digital printing, the band can be printed in any color on both the inside and outside. It is also possible to print on the plastic cap. Practical carabiner for name tag or card is included. Forget the traditional logo lanyards that usually end up in the trash. Our logo lanyard offers guaranteed value for the recipient.
| Order from: | 100pcs |
| Tariff/stat no: | 8544429090 |
| Color: | White lanyard/White Cap, White Lanyard/Black plastic hat |
| Logo: | Transfer |
| Material: | ABS, nylon |
| Capacity: | 5V/2A |
| Weight: | 28g |
| Dimensions: | 12x900x34mm |
| Certificate: | CE, Rohs, EMC |
3in1 Lanyard cable round_13629_Pic
13629_3in1 Lanyard cable Round_ARTW_Black
13629_3in1 Lanyard cable Round_ARTW_White















