New
Sunglasses Clip
16011
Description
The ultimate product to have in your car for your eyeglasses or sunglasses. Sleek design, simple functionality, and added protection for your eyewear. The eyeglass holder easily attaches to the car’s sun visor, allowing for quick and effortless removal and placement of your glasses. With this product in your vehicle, you’ll never have to search for your glasses again, and it also reduces the risk of scratches. The logo is displayed prominently and stylishly on the PU leather strap. This eyeglass holder is compatible with all car models.
| Order from: | 100pcs |
| Tariff/stat no: | 3926909790 |
| Color: | Dark grey |
| Print Surface: | 25x50mm |
| Logo: | Engraved |
| Material: | PU Leather |
| Weight: | 42g |
| Dimensions: | 100x45x40mm |
| Certificate: | Reach |













